Villa Sezar

3 Yatakodası 3 Banyo

Gökova'nın doğal koruma alanı olan ormanları ve Ege Denizi'nin duru suları arasında yer alan benzersiz bir doğa harikasıdır. Gökova'nın doğal koruma alanı olan ormanları ve Ege Denizi'nin duru suları arasında yer alan benzersiz bir doğa harikasıdır. Elektrik ve su kullanımı sınırlıdır. Sınır aşımı durumunda extra olarak ev sahibi tarafından ücretlendirilecektir. Kullanım limiti elektrik 120kw, su ise 3m³tür. Genel açıklamalar Kendine özgü mimarisiyle Unesco ödülü kazanan Geleneksel Muğla Evi sentezlerinde tasarlanmış olan bu sıra dışı konutlar, eşi görüşmemiş ustalıkla yapılmış taş işçilikleri ve yöresel ahşap unsurlarıyla, bölgenin kendine özgü tarihi mimarisini, modernliği, lüks ve kolaylıkları bir araya getirir. Bu yaşam alanlarının sunduğu otantik hayat tarzının hayal gücünüzün de ötesinde bazı rahatlıkları vardır. Tatil denilince ilk akla gelen tatil bölgelerimizden olan Marmaris'te bulunan kiralık villamız, özenli mimarisi, şezlong ve güneş şemisyeleriyle çevrili özel havuzu, lüks doanımları ve yemyeşil bahçesiyle alternatif tatil isteyenlere keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Oldukça lüks ve modern döşenmiş olan iç mekana sahip kiralık yazlık villamız, üç yatak odası, geniş bir salon ve üç banyodan oluşmaktadır ve geniş bir açık mutfağa sahiptir. Yedi kişinin rahatlıkla kalabileceği büyüklükte olan kiralık villamız, şömine, klima, uydu bağlantılı LCD televizyon gibi donanımlara da sahiptir. Marmarise 10 km, Gökova'ya 8 km uzaklıkta olan yazlık kiralık villamız, sizlere eğlenceden kopmadan sakin bir tatil olanağı verir.

İletisim Formu

Gökova’nın doğal koruma alanı olan ormanları ve Ege Denizi’nin duru suları arasında yer alan benzersiz bir doğa harikasıdır. Elektrik ve su kullanımı sınırlıdır. Sınır aşımı durumunda extra olarak ev sahibi tarafından ücretlendirilecektir. Kullanım limiti elektrik 120kw, su ise 3m³tür. Genel açıklamalar Kendine özgü mimarisiyle Unesco ödülü kazanan Geleneksel Muğla Evi sentezlerinde tasarlanmış olan bu sıra dışı konutlar, eşi görüşmemiş ustalıkla yapılmış taş işçilikleri ve yöresel ahşap unsurlarıyla, bölgenin kendine özgü tarihi mimarisini, modernliği, lüks ve kolaylıkları bir araya getirir. Bu yaşam alanlarının sunduğu otantik hayat tarzının hayal gücünüzün de ötesinde bazı rahatlıkları vardır. Tatil denilince ilk akla gelen tatil bölgelerimizden olan Marmaris’te bulunan kiralık villamız, özenli mimarisi, şezlong ve güneş şemisyeleriyle çevrili özel havuzu, lüks doanımları ve yemyeşil bahçesiyle alternatif tatil isteyenlere keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Oldukça lüks ve modern döşenmiş olan iç mekana sahip kiralık yazlık villamız, üç yatak odası, geniş bir salon ve üç banyodan oluşmaktadır ve geniş bir açık mutfağa sahiptir. Yedi kişinin rahatlıkla kalabileceği büyüklükte olan kiralık villamız, şömine, klima, uydu bağlantılı LCD televizyon gibi donanımlara da sahiptir. Marmarise 10 km, Gökova’ya 8 km uzaklıkta olan yazlık kiralık villamız, sizlere eğlenceden kopmadan sakin bir tatil olanağı verir.

Vipvillalar.com, Mea Villa Travel Agency şirketine ait bir web sayfası sunumudur. Bu sunum, sizin için özenle seçtiğimiz kiralık villaları kapsamaktadır. Tamamı özel villalarımız, Avrupa, Akdeniz ve Ege sahillerindeki en güzel tatil beldelerinde bulunmaktadır. Alternatif tatil şekli olan villa kiralama ile sizde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Yazlık ev ve villa kiralama konusunda ülkemizde en büyük ve tecrübeli olan firmamız size en iyi ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Sizinde kendi kiralık villanız bulunuyorsa, bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Mea Villa Travel Agency
34420 Beyoğlu - İSTANBUL
Telefon : 212 251 90 90pbx Fax : 0 212 251 90 11 E-Posta : info@meavilla.com.tr