Villa Açelya

Villa 3 Yatakodası 4 Banyo

Villa Açelya, Kalkan merkezde üç tane özel havuzlu villadan oluşan bakımlı küçük bir site içerisinde yer almaktadır. Özel bir bahçesi ve şemsiyelerle donatılmış özel bir yüzme havuzu olan villa iki katlıdır. Güzel bir deniz manzarası olan villanın üç odası, üç banyosu vardır ve konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere konforlu ve zevkli bir şekilde dekore edilmiştir

İletisim Formu

Villa Açelya, Kalkan merkezde üç tane özel havuzlu villadan oluşan bakımlı küçük bir site içerisinde yer almaktadır. Özel bir bahçesi ve şemsiyelerle donatılmış özel bir yüzme havuzu olan villa iki katlıdır. Güzel bir deniz manzarası olan villanın üç odası, üç banyosu vardır ve konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere konforlu ve zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Ayrıca çatıda teras mevcuttur. Sevdiklerinizle birlikte bütün bir senenin stresini üzerinizden atmak, güzel bir tatil geçirmek ve özellikle merkeze yürüyüş mesafesinde bir villada tatilinizi geçirmek istiyorsanız, bu villa tam size göre.

Vipvillalar.com, Mea Villa Travel Agency şirketine ait bir web sayfası sunumudur. Bu sunum, sizin için özenle seçtiğimiz kiralık villaları kapsamaktadır. Tamamı özel villalarımız, Avrupa, Akdeniz ve Ege sahillerindeki en güzel tatil beldelerinde bulunmaktadır. Alternatif tatil şekli olan villa kiralama ile sizde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Yazlık ev ve villa kiralama konusunda ülkemizde en büyük ve tecrübeli olan firmamız size en iyi ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Sizinde kendi kiralık villanız bulunuyorsa, bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Mea Villa Travel Agency
34420 Beyoğlu - İSTANBUL
Telefon : 212 251 90 90pbx Fax : 0 212 251 90 11 E-Posta : info@meavilla.com.tr