Biz kimiz?

Vipvillalar.com internet sitesi ile özel yazlık ve kışlık villaların turizm amaçlı kısa süreli kiralanması hedeflenmiştir. Bu program Türkiye ve Avrupa’da özel villaları içermektedir.

Vipvillalar.com internet sitesi Mea Villa Travel Agency‘nin özel bir sunumudur.

Mea Villa 2013 yılı itibarıyla artık tüm Avrupa’dan da binlerce kiralık daireler, evler ve villalar sunmaktadır. Artık Avrupa Tatilinizi otel yerine bir ev ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Mea Villa tüm bölgelerde doğrudan doğruya ev sahipleriyle müşterek hareket ederek veya o yörelerdeki temsilcileri veya irtibat kişileri vasıtasıyla organizasyonunu sürdürmektedir. Mea Villa programı, Türkiye ve Avrupa’da seçkin yazlık-kışlık evler ve villalarla birlikte, İstanbul’daki residansları ve Kapadokya’daki özgün evleri içermektedir. Hepsinin ortak özelliğini ise öncelikli olarak temizlik, bakımlılık ve yüksek kalite oluşturmaktadır.

Vipvillalar.com, Mea Villa Travel Agency şirketine ait bir web sayfası sunumudur. Bu sunum, sizin için özenle seçtiğimiz kiralık villaları kapsamaktadır. Tamamı özel villalarımız, Avrupa, Akdeniz ve Ege sahillerindeki en güzel tatil beldelerinde bulunmaktadır. Alternatif tatil şekli olan villa kiralama ile sizde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Yazlık ev ve villa kiralama konusunda ülkemizde en büyük ve tecrübeli olan firmamız size en iyi ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Sizinde kendi kiralık villanız bulunuyorsa, bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Mea Villa Travel Agency
34420 Beyoğlu - İSTANBUL
Telefon : 212 251 90 90pbx Fax : 0 212 251 90 11 E-Posta : info@meavilla.com.tr